hotel VIK Gran Hotel Costa del Sol

Zwiedzaj Hiszpanię, wypożycz auto

Zabytki znajdujące się przy hotelu Vik gran Costa del Sol

W pobliżu hotelu Vik gran Costa del Sol znajduje się wiele miejsc, w których można ciekawie spędzić czas.
Najbliżej hotelu położona jest plaża, na którą w trakcie swojego pobytu udaje się chyba każdy turysta. Można na niej odpoczywać wygrzewając się na słońcu i popijając zimne napoje.
Część turystów lubi także spędzać czas na polu golfowym, a gra w golfa działa na nich odprężająco.
Natomiast dla turystów pragnących przeżyć coś ekscytującego przeznaczona jest wizyta na arenie korridy, zwłaszcza w czasie toczących się zawodów ujeżdżania byków.

Mogą wówczas kibicować kolejnym śmiałkom w ich zmaganiach.

Można także zwiedzać zabytkowe miejsca nie oddalone nazbyt od hotelu, a w ten sposób poszerzać swoją wiedzę o Hiszpanii.

Takie zwiedzanie posiada również wielu zwolenników.

Umeblowanie pokoju dwuosobowego w hotelu Vik gran Costa del Sol

W hotelu Vik gran Costa del Sol dostępne są różnego rodzaju pokoje, w tym pokoje dwuosobowe.

Takie pokoje mogą być zajmowane przez przyjaciółki i pary, mogą w nich także zatrzymywać się rodzice z dzieckiem.

Najczęściej stoi w nich łóżko dwuosobowe lub po prostu dwa oddzielne łóżka z szafkami i garderobami, a także kołyska lub łóżko dziecięce.

Również prywatna łazienka usytuowana przy pokoju dostosowana jest do potrzeb dwóch osób.
Znajduje się w niej umywalka oraz dwa lutra z półkami na kosmetyki, a także kabina prysznicowa i bidet, można też wybrać łazienkę z wanną.
Po otrzymaniu zamówień także kuchnia potrafi dostosować ilość porcji serwowanych przez siebie dań do potrzeb dwóch osób.

Specjalne potrawy mogą zostać przygotowane dla dzieci.

Posiłki serwowane w hotelu Vik gran Costa del Sol

hotel VIK Gran Hotel Costa del Sol Umeblowanie pokoi znajdujących się w hotelu Vik gran Costa del Sol uzależnione jest od ich przeznaczenia.
Np.
w pokoju przeznaczonym dla jednej osoby będzie stało łóżko i szafka nocna oraz garderoba i telewizor.

Ilość małych mebli będzie się zwiększała w zależności od przeznaczenia pokoju.

Prywatna łazienka w hotelu Vik gran Costa del Sol w standardzie posiada umywalkę oraz kabinę prysznicową i bidet, a także muszlę WC. Do pokoi serwowane są śniadania i kolacje, na zamówienie można także dostarczać do nich różne napoje i inne posiłki. Oprócz standardowych wieczorków zapoznawczych i towarzyskich oraz wyjść na plażę, można także chodzić do kina i biblioteki, korzystać z basenu i sauny oraz kortu tenisowego.
Poza hotelem znajdują się różne miejsca zabytkowe i piękne ogrody.
.