Szukasz ciekawego wykończenia na ściany w Twoim pokoju? Co powiesz na listwy ozdobne? Zajrzyj tutaj:

Styl klasyczny - materiały

listwy ozdobne
Styl ten wyraża się również przez wybór stonowanych barw ? w palecie brązowej, beżowej, kremowej, ale także bieli czy szarości ? dotyczy to głównie ścian i mebli.
W przypadku tkanin gama barw poszerza się o kolor niebieski, turkusowy, zielony. Złoto i srebro stosuje się raczej w małych dawkach, aby uniknąć efektu jarmarczności.

Wybiera się naturalne, solidne i dobre jakościowo materiały, takie jak szlachetne gatunki drewna, kamień, perskie dywany, skóra.

Istotną rolę w budowaniu klimatu wnętrza odgrywają także tkaniny i tapety, najczęściej w jasnych, pastelowych kolorach i w drobne, nienarzucające się wzory.Źródło: http://muratordom.pl/wnetrza/pokoje-dzienne-jadalnie/sztuka-harmonii-styl-klasyczny,68_5041.html

Zajęcie zawodowe dla odważnych i uzdolnionych artystycznie

listwy ozdobne Okazuje się, że współcześnie niewiarygodnie wiele osób poważnie myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej, co wynika z kilku faktów.

Przede wszystkim, pozwala ona zarobić znaczne więcej w ciągu miesiąca, aniżeli tradycyjny etat.

Ponadto, właściciel firmy ma pełną autonomię w podejmowaniu decyzji zawodowych.
Niestety, ale znalezienie takiej branży, w której działa niewiele firm w porównaniu do popytu graniczy z cudem.
Sztukateria może być szansą dla odważnych młodych biznesmenów, którzy nie boją się inwestować pieniędzy w nietypową działalność gospodarczą.
W dzisiejszych czasach stosunkowo wiele osób pragnie udekorować swoje wnętrza właśnie przy wykorzystaniu tej techniki.

Dworek - ulubiony styl

Polacy uwielbiają dworkowy styl i wszystko co kojarzy się ze szlachtą i Złotym Wiekiem.
Taka nostalgia za starymi, lepszymi czasami, kiedy wszystko było piękniejsza. Świetnie - tylko że mało kto może się pochwalić szlacheckim pochodzeniem.
W efekcie powstają a la dworki z a la kolumienkami i z innymi dziwnymi elementami.
Cóż - każdy ma prawo do swojego gustu (i bezguścia), jednak fakt jest taki, że domy ze spadzistymi dachami naprawdę są mniej funkcjonalne, niż z piętrem o prostych ścianach i pełnej wysokości. Na szczęście - ostatnio jest odwrót od takich tendencji i coraz popularniejsze są budynki o prostej, nowoczesnej bryle.

W zasadzie ja przeciwko dworkom nic nie mam - tym oryginalnym, czy tez tym zachowującym taki styl we wszystkich detalach.

Jednak próżno szukać takich domów - niestety.

.

Widok do druku:

listwy ozdobne