Prace dekarskie lub blacharskie na dachu? Sprawdź czy z podnośnikiem nie będzie łatwiej

wania są nieporęczne i wymagają duże ilości powierzchni. Przy przekroczeniu określonej przepisami wysokości rusztowania powinny być mocowane kotwami do ściany. Alternatywą jest podnośnik koszowy. Często j

Dodane: 12-09-2019 05:39
Prace dekarskie lub blacharskie na dachu? Sprawdź czy z podnośnikiem nie będzie łatwiej zwyżki wynajem Racibórz

Sprzęt do prac montażowych bez użycia rusztowania

Przy wykonywaniu prac związanych z montażem elementów zawieszonych wysoko ważne jest przygotowanie zaplecza technicznego. Rusztowania są nieporęczne i wymagają duże ilości powierzchni. Przy przekroczeniu określonej przepisami wysokości rusztowania powinny być mocowane kotwami do ściany. Alternatywą jest podnośnik koszowy. Często j